Krajský přebor U14/U15

21.03.2024

2. března jsme odehrály poslední turnaj KP U14, U15 v Rokycanech.Začaly jsme velice dobře - výhra nad Lokomotivou 2 : 0. Pak ovšem náš výkon klesal a postupně jsme prohrály s Vejprnicemi a Rokycany B 1 : 2. Poslední zápas jsme hrály s našimi tradičními rivalkami Rokycany A. První set jsme pokračovalyve špatném výkonu, ale ve druhém setu se nám podařilo zlepšit podání a hru v poli a tento set jsme vyhrály. V tie brieku byla hra velice vyrovnaná a nakonec jsme zvítězily 16 : 14. Celkově jsme v této soutěži U15 obsadily krásné druhé místo.Družstvo B začalo turnaj velmi dobrým výkonem a ve skupině porazilo své dva soupeře a tím postoupilo do dalších bojů. Klatovy jsme porazily 2 : 0 a pak bohužel prohrály s Letnou.Celkově jsme s družstvem B obsadily 3. místo v U14 a celkově 6 místo, což je také velký úspěch.

© 2022 VK Slavia PlzeňVšechna práva vyhrazena.