Pohár krajů

21.03.2024

17. - 18. 2. se v hale Lokomotivy uskutečnil předposlední turnaj Poháru krajů. Bohužel, vzhledem k naší velké nemocnosti a nadcházejícím jarním prázdninám,jsme měli sestavu složenou z hráček družstva A a B. V prvních dvou zápasech byla vidět velká nesehranost našich děvčat a hlavně nervozita hráček, které běžně tento turnaj nehrají. Toto vše se postupně zlepšovala, ale přesto to nestačilo na vítězství, takže jsme v sobotu všechny 4 zápasy prohrály. Některé sice v tie brieku, ale přesto prohrály.V neděli jsme konečně vyhrály první zápas s Chodovem a pak hrály poslední zápas s Lokomotivou.Děvčata předvedla velice bojovný výkon, ale bohužel to opět nestačilo, takže jsme prohrály 1 : 2. Doufáme, že na posledním turnaji v Táboře si spravíme chuť a prohry našim soupeřkám oplatíme.

© 2022 VK Slavia PlzeňVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode